wstecz

Wyjeżdżasz za granicę na wakacje? Ubezpiecz się!

21 | 04 | 2017
ubezpieczenie-e1492779054581-1200x540 (1)

Wybierasz się na beztroskie wakacje za granicą? Przydatne może być ubezpieczenie podróżne! Niestety od groźnych wypadków losowych, zagrażających naszemu zdrowiu, a nawet życiu, nie możemy zrobić sobie wakacji. Zgodnie ze słowami przysłowia „lepiej dmuchać na zimne”, więc zanim wsiądziemy do samochodu, samolotu, pociągu czy autobusu, wykupmy odpowiednie ubezpieczenie podróży.

 

Bezpieczne wakacje

Obecnie coraz więcej Polaków intensywnie podróżuje, wybierając najbardziej odległe zakątki świata, dlatego też towarzystwa ubezpieczeniowe zapewniają bardzo wiele różnorodnych ofert polis turystycznych. Warto skorzystać z tych możliwości, decydując się na najlepsze i najbardziej dostosowane do naszych potrzeb ubezpieczenie. Zakres i warianty ubezpieczeń znacznie różnią się u ubezpieczycieli, stąd też warto zapoznać się z kilkoma ofertami, zanim wybierzemy tę najlepszą.

 

W zakresie ubezpieczeń turystycznych istnieją jednak pewne standardowe warianty, które obejmują m.in.

 

Na to możemy liczyć zawsze, bez względu na to, jakie dodatkowe opcje dobierzemy. A dobrać możemy jeszcze m.in.:

Posiadając stosowne ubezpieczenie turystyczne, w przypadku, gdy nastąpi jakiś nieszczęśliwy wypadek zagrażający naszemu zdrowiu lub życiu, nie będziemy dodatkowo martwić się o koszty leczenia, pobyt w szpitalu czy opłaty przyjazdu karetki. To wszystko z finansowego punktu widzenia będzie załatwione przez naszego ubezpieczyciela. Pamiętajmy jednak, by na wakacjach mieć zawsze przy sobie numer polisy.

wstecz
IMG_2283

Skontaktuj się z nami!

Napisz do Nas lub zostaw numer!
Dodaj załączniki

Zmień dodane załączniki

Dozwolone formaty plików pdf, doc, docx, jpg, png. Maksymalna waga plików to 15MB

Pracujemy zdalnie i stacjonarnie

ul. Łozy 3 (pawilon 6)

80-516 Gdańsk

Telefon:

58 341 90 14

E-mail:

kontakt@dykta.com

Poniedziałek - Piątek

10:00 - 17:00

Przed biurem bezpłatny parking
IMG_2283
Szybki Kontakt
Zadzwoń Wyślij e-mail Wyślij formularz