Ubezpieczenia zdalne z agentem lub online 24/7

Skorzystaj z naszych usług nie wychodząc z domu!

Zadzwoń do nas:

58 341 90 14

Napisz:

biuro@dykta.com

Sprawdź i kup w 3 minuty:

www.dyktaubezpieczeniaonline.pl

Ubezpieczenia_zdalne_z_agentem_lub_online_24-7

Oferta ubezpieczeń online

Ubezpieczenie pojazdów OC/AC

Ubezpieczenie pojazdów OC/AC

Sprawdź ceny/Porównaj oferty
Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie firmy

Sprawdź ceny/Porównaj oferty
Ubezpieczenie mieszkania i domu

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Sprawdź ceny/Porównaj oferty
Ubezpieczenie podróży(turystyczne)

Ubezpieczenie podróży(turystyczne)

Sprawdź ceny/Porównaj oferty
Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Sprawdź ceny/Porównaj oferty
Ubezpieczenie NNW Dzieci i Młodzieży (szkolne)

Ubezpieczenie NNW Dzieci i Młodzieży (szkolne)

Sprawdź ceny/Porównaj oferty

Jesteśmy pierwszą
Placówką Partnerską Generali
w Gdańsku

Rozwój technologii sprawia, że z coraz większej liczby usług można skorzystać zdalnie. Dla Klienta liczy się wygoda i oszczędność czasu, dlatego też chcąc wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, kontakt z naszym agentem ubezpieczeniowym może odbywać się zdalnie. Jesteśmy na rynku od przeszło 20 lat i zaufało nam wiele firm i osób prywatnych. Zawsze robimy wszystko, by nasi Klienci byli usatysfakcjonowani nie tylko przez przygotowaną dla nich ofertę i zakres ubezpieczenia, ale również przez nasze podejście i jakość obsługi. Dzięki współpracy zdalnej cały proces przebiega bardzo sprawnie.

Ubezpieczenia zdalne – jakie ubezpieczenie można załatwić online?

Ponieważ przychodzą do nas Klienci z różnymi potrzebami, nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Kierowców zachęcamy do skorzystania z zakupu OC i AC. Mamy dostęp do największych zniżek na rynku, a dzięki nam można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

 

Do kontaktu z nami zapraszamy również przedsiębiorców, którzy chcą obniżyć ryzyko, z jakim wiąże się prowadzenie własnego biznesu. Dobra polisa będzie stanowić ochronę w razie takich sytuacji jak utrata zdolności do pracy albo ochrona nieruchomości należącej do firmy przed skutkami zdarzeń losowych jak pożar, albo powódź.

O ubezpieczeniu nieruchomości powinien pomyśleć każdy właściciel domu lub mieszkania. Nasze oferty swoim zakresem obejmują nie tylko zdarzenia spowodowane siłami natury, ale dewastacje, kradzieże, zalanie sąsiada czy stłuczenie szyby.

Natomiast planując dalszą podróż, w tym za granicę, warto wziąć pod uwagę proponowane przez nas ubezpieczenia turystyczne. Pozwolą w spokoju zaplanować wyjazd, a w razie konieczności leczenia w obcym kraju koszty pokryje wykupiona polisa.

 

Bardzo ważne jest także ubezpieczenie NNW, czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ma zapewnić możliwość pokrycia wydatków związanych z leczeniem, wizytami u lekarzy specjalistów po zdarzeniu losowym. Jest też formą zabezpieczenia dla rodziny w razie śmierci ubezpieczonego. Ubezpieczenie NNW wykupuje się także dzieciom, które w szkole i poza nią mogą doznać urazu, jak złamanie.

Dlaczego warto skontaktować się właśnie z naszą agencją ubezpieczeń zdalnie lub online?

Przede wszystkim nasza firma ubezpieczeniowa ma długoletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ubezpieczeń, a w branży działamy od 1998 roku. W tym czasie obserwowaliśmy liczne zmiany, jakie zachodziły w sektorze ubezpieczeń, nieustannie śledziliśmy zmiany w przepisach. Już teraz możemy się pochwalić współpracą z przeszło tysiącem zadowolonych Klientów. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Konsultują się z nami w kwestii różnych form ubezpieczenia, a my robimy wszystko, by dopasować rozwiązania do ich potrzeb. Liczne rekomendacje, jakimi może pochwalić się nasza multiagencja ubezpieczeniowa, są doskonałym świadectwem naszego profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi. Dbamy o to, by każdy Klient był w pełni usatysfakcjonowany zarówno samą ofertą, jaką dla niego przygotujemy, jak i naszym podejściem.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie opinie na

Porady

Wszystkie wpisy
IMG_2283

Skontaktuj się z nami!

Napisz do Nas lub zostaw numer!
Dodaj załączniki

Zmień dodane załączniki

Dozwolone formaty plików pdf, doc, docx, jpg, png. Maksymalna waga plików to 15MB

Pracujemy zdalnie i stacjonarnie

ul. Łozy 3 (pawilon 6)

80-516 Gdańsk

Telefon:

58 341 90 14

E-mail:

kontakt@dykta.com

Poniedziałek - Piątek

10:00 - 17:00

Przed biurem bezpłatny parking
IMG_2283
Szybki Kontakt
Zadzwoń Wyślij e-mail Wyślij formularz